Ochrana os. údajů

08/23/08

Home
Ochrana os. údajů
Kontakt

 

                                    poradenství posouzení analýzy studie školení

 

 V dnešní době se velmi často setkáváme s diskuzí laické i odborné veřejnosti na téma „Ochrana osobních údajů“. Média všech druhů se při příležitostech různých skandálů politiků či umělců často věnují zejména problematice „Ochrana osobních údajů z kamerových systémů“.

 

Neformálně řečeno:

 

„Nikdy nevíte koho a při čem zaznamenáte kamerovým systémem a poslední obranou dotčených osob může být stížnost k Úřadu pro ochranu osobních údajů.“

 

Provozování kamerového systému z důvodu ochrany aktiv je samozřejmě možné, ale provozovatel kamerového systému musí postupovat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

 

 Za neplnění povinností dle zákona o ochraně osobních údajů může být uložena pokuta (max. 10 000 000,- Kč) a případně vyvozena trestně právní odpovědnost statutárního zástupce a dalších osob, které porušily povinnosti při ochraně osobních údajů.

 

 Základními principy mé činnosti jsou zejména rozumná cena oproti konkurenci, důraz na vysokou kvalitu a odbornost výstupů. Na základě výše uvedených informací si Vám dovoluji nabídnout spolupráci při zajištění ochrany osobních údajů z kamerového systému.


Home | Ochrana os. údajů | Kontakt

This site was last updated 08/23/08